مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

فرارسیدن سال نو رابه تمامی همکاران ودانش آموزان گرامی تبریک وتهنیت عرض می نماییم
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٦ اسفند ۱۳٩۱
 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یا مقلب القلوب و الابصار           

یا مدبرالیل و النهار


یا محول الحول و الاحوال   

 حول حالنا الی احسن الحال


حلول سال نو و بهار پرطراوت راکه نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت میباشد
به تمامی همکاران عزیز ودانش آموزان وخانواده های محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.

مجتمع آموزشی و پرورشی شهید سید مصطفی خمینی(ره)  

http://mojtama1.persianblog.ir

             
مدارس ۱۴ فروردین ۹۲ تعطیل شد
وزیر آموزش و پرورش: خیال خانواده‌ها از ۱۴ فروردین ۹۲ راحت باشد

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش در خصوص دایر بودن یا تعطیلی مدارس در روز ۱۴ فروردین ۹۲، گفت: خیال خانواده‌ها از این روز راحت باشد.               

                   
                        خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش: خیال خانواده‌ها از ۱۴ فروردین ۹۲ راحت باشد                   
                  

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش امروز به طور سرزده از خبرگزاری کانون دانش‌آموزی بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید و در خصوص تعطیل یا دایر بودن مدارس در روز 14 فروردین 92 به خبرنگاران این خبرگزاری گفت: خیال خانواده‌ها از این روز راحت باشد. طرح تعطیلی مدارس را در روز ۱۴ فروردین ماه با توجه به اینکه این روز مابین دو تعطیلی چهارشنبه و ۵ شنبه بوده است، به وزیر آموزش و پرورش داده شد و وزیر آموزش و پرورش این طرح را نیز به عنوان خبر خوش برای دانش آموزان تایید کرد. خانواده ها و فرهنگیان می توانند با آسودگی خیال نوروز را به سفر و یا دید و بازدید نوروزی گذرانده و هیچ گونه اضطرابی برای روز ۱۴ فروردین ماه نداشته باشند. گفتنی است صبح امروز، حاجی بابایی در پاسخ به احتمال غیبت دانش آموزان در روز ۱۴ فروردین گفته بود خیال والدین دانش آموزان از این روز آسوده باشد: “بگذاریم بچه‌ها در کنار پدر و مادرهای خود آرام گیرند، حذف پیک نوروزی از تکالیف دانش‌آموزان در ایام عید نیز در راستای خوشحالی و راحتی دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها بوده است.