مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

نظر یکی ازمراجع تقلیددرمورد روزه دختربچه های 9 ساله
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ امرداد ۱۳٩۱
 

آیت الله مکارم شیرازی، درباره اهمیت روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان و ایام تابستان و فصل گرما، گفتند: پیامبر اسلام‌(ص) می‌فرمایند “روزه‌داری در گرمای تابستان به منزله جهاد فی سبیل‌الله است” و در روایات دیگری نیز از ائمه‌معصومین‌(ع) بر اهمیت آن تاکید شده است.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی درباره روزه دختر بچه‌های تازه بالغ شده و افراد ناتوان در گرمای تابستان، تاکید کرد: دختر بچه‌های تازه بالغ که ضعیف هستند و روزه برای آنها شاق و دارای ضرر می‌باشد، پدر و مادر آنها را مجبور به این کار نکنند؛ آنها می‌توانند یکی در میان و هر چه می‌توانند در حدی که برایشان ضرر نداشته باشد، روزه بگیرند و قضای این روز‌های تلف شده را در فصل زمستان بگیرند.
منبع:   http://www.ghatreh.com/news/nn10465382