مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

ورود تلفن همراه به مدارس ممنوع شد
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٩ خرداد ۱۳٩۱
 

ورود تلفن همراه به مدارس ممنوع شد

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: استفاده از تلفن همراه در مدارس ممنوع است و دانش‌آموزان نباید با تلفن همراه به مدرسه بیایند.

 

خبرکامل در ادامه مطلب


رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از بسته شدن پرونده توزیع سیم‌کارت در مدارس خبر داد و گفت:


رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از بسته شدن پرونده توزیع سیم‌کارت در مدارس خبر داد و گفت:

ورود تلفن همراه به مدارس ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، علی فرهادی، رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در خصوص ماجرای توزیع سیم‌کارت در مدارس اظهار کرد: این ماجرا یک طرح قرآنی بود که بعدا مشخص شد که در پشت پرده آن توزیع سیم‌کارت وجود دارد و آموزش و پرورش نیز بلافاصله با اطلاع از آن، جلوی اجرایش را گرفت.

1x1.trans ورود تلفن همراه به مدارس ممنوع شدوی ادامه داد: نخستین ضربه تلفن همراه به دانش‌آموزان این است که فرصت گفت‌وگو و ارتباط را بین اعضای خانواده می‌گیرد و تبدیل به دوست پنهان می‌شود.

فرهادی افزود: تلفن همراه وسیله ارتباطی است که باید نسبت به استفاده از آن دقت لازم شود؛ به خصوص که امکانات جانبی آن مانند عکس‌، فیلم‌ و بلوتوث می‌تواند برای دانش‌آموزان آسیب‌زا باشد و باید خانواده‌ها نسبت به این قضیه فرزندان خود را آگاه کنند.