مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

علت تاخیر در چاپ کارنامه پنجم ابتدایی چیست؟
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱۱:٠۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩۱
 

بارها شاهد آن بوده ایم به رغم تلاش معاونین محترم مدارس جهت ارائه هرچه سریعتر ریزنمرات چهارم و پنجم نمره ای مدارس ابتدایی به مرکزمجتمع ، در چاپ کارنامه تاخیر بوجودآمده است. برای آن دسته از معدود همکارانی که علت این امر را نمی دانند باید بگوییم برای چاپ کارنامه  از برنامه دانا سیستم ارزشیابی  شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی(تاجایی که اطلاع داریم کل کشورازاین برنامه استفاده می کنند) استفاده می کنیم.بنابه دلایلی که برخودمانیز پوشیده است تاکنون این برنامه از ارائه نرم افزاری که با همه آیین نامه ها مطابقت داشته باشد بازمانده است. ازاولین باری که این نرم افزار ارائه شده است ده ها بار شاهد تغییرات کلی و جزئی درآن بوده ایم هربار باارائه نگارش جدید تعدادی از این نارسایی ها برطرف می شود ومشکلات جدید باقی می ماند یا بوجود می آید! آخرین مشکل این نرم افزار در بدون ضریب2بودن نمرات نوبت دوم است که

بقیه در ادامه مطلب


تادقیقه ای پیش  که مشغول تایپ این مطلب هستم آگاهی یافتم -پنج شنبه 11خردادساعت11:30 شب- این مشکل مرتفع شده است:

(به نام خدا نگارش 5 سیستم ارزشیابی توصیفی با آخرین تغییرات کارنامه های ابتدای نمره ای در سایت پژوهش قرار گرفت. برای دریافت نگارش جدید به بخش دریافت نگارشها در برنامه TosifiHelper مراجعه کرده و نگارش جدید را دریافت نمایید)

طی بخش نامه ای که مدیریت ارسال فرموده تا زمانی که مشکل بدون ضریب بودن نمرات نوبت دوم برطرف نشده باید از چاپ کارنامه خودداری شود. اگر تعطیلات هفته آینده(شنبه13 خرداد تا دوشنبه15خرداد) رادرنظربگیریم،ناچاراً تا هفته بعد باید منتظربمانیم تا کارنامه ها باتطابق آیین نامه ای چاپ گردد.

نقل از وبلاگ توصیفی16:نکارش 1 / 1 / 3  راهنمایی آمدالبته فراموش کرده اند تغییرات را اعلام کنندولی از حجم برنامه مشخص است که تغییراتی کرده

نگارش 5 ابتدایی هم آمدةظاهرا در کارنامه چهارم و پنجم تغییراتی داده اندبدون این نگارش هابرنامه از 29 / 5 / 2012 به بعد باز نمی شود.

 

واضح است وارد کردن نمرات وانجام محاسبات ورفع اشکالات برنامه نیز زمان خواهدبرد. لطفاً صرف زمان برای انجام دیگر امور مجتمع و6 مدرسه دیگر نیز مد نظر داشته باشید.

از خداوند توفیق روزافزون همه همکاران و دانش آموزان گرامی را خواستاریم.