مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

چگونه با مدیر و معاونین از طریق وبلاگ ارتباط برقرار کنیم؟
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩۱
 

اکثر دانش آموزان چگونگی ارسال نظرات ، پیشنهادات و سوالات خود را ازطریق این وبلاگ می دانند. اگر احیاناً فردی در انجام این کار دچار مشکل شده است بطور خلاصه اینجا توضیح داده می شود.

به ادامه مطلب بروید


زیر هر پست این وبلاگ کلمه نظرات وتعداد ان مشاهده می شود.شما با کلیک کردن روی این کلمه به صفحه جدیدی هدایت می شوید که با تایپ مشخصات وایمیل خود سوال یا نظروپیشنهادخودرا مطرح میکنید.سپس قسمت شکل امنیتی را تکمیل و نظر خودرا ارسال می کنید. دراولین فرصت مدیر وبلاگ اقدام به خواندن ودرصورت لزوم  پاسخ دادن به نظرات شما می نماید. همیشه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم. اگر مطلب و یا ابداع جدیدی دارید با نام خود شما دراین وبلاگ مطرح می شود. طرح ها و خلاقیت های زیادی به دفتر مجتمع رسیده است که اقدامات لازم(ارسال گزارش به معاونت ومدیریت اموزش و پرورش لارستان ودریافت تشویقی برای طرح های خلاقانه) و همچنین اطلاع رسانی ازطریق ارسال گزارشات چاپی به مدارس به عمل آمده است.