مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

ثبت نام سال تحصیلی 92-91 آغاز شد
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩۱
 

ثبت نام مدارس ابتدایی و راهنمایی مجتمع از اواسط اردیبهشت ماه آغاز شده است . دانش آموزان گرامی لازم است با پرکردن فرم تهیه شده و ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی پدرومادر ویک قطعه عکس(فعلا) و تحویل آن به دفتر مدرسه خود اقدام به ثبت نام نمایند.پیش بینی می شود ان شاء اله تعداد دانش آموزان مجتمع درسال تحصیلی آینده به 500 نفر برسد.

لازم به ذکراست تا به امروز تاریخ 11 خرداد91 سایت سناد و سامانه یکپارچه آموزش و پرورش فقط امکان ساخت کلاس(بدون ثبت تعداد دانش آموز هرکلاس)را داده است.لذا ثبت نام تابه این تاریخ ممکن نیست. به هرحال ارائه مدارک فوق الذکر الزامی است. بدیهی است به محض بازشدن سایت وممکن شدن ثبت نام معاون اجرایی مجتمع اقدام به نام نویسی و تکمیل مراحل 12 گانه ثبت نام خواهدنمود.