مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

برگزاری مانور زلزله در براک لارستان فارس
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳٩٢
 

 

روز دوشنبه 22 مهر ماه 92 با حضور جمع کثیری از دست اندرکاران ومسئولین محلی، فرمانداری، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، آتش نشانی و با حضور فرهنگیان و دانش آموزان مدارس تحت پوشش مجتمع و... مانور باشکوهی در روستای براک برگزار شد.

عکسها وفیلم های مربوطه در ادامه مطلب

مانور1


 
 
آغاز سال تحصیلی 93-92 را به همه دانش آموزان وفرهنگیان گرامی تبریک می گوییم
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ٥:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ مهر ۱۳٩٢
 

 

 

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی صبح امروز (دوشنبه) در آیین بازگشایی مدارس کشور در سال تحصیلی 93-92 در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) در شهرک صاحب الزمان یافت آباد، با تبریک این مناسبت به دانش آموزان ، معلمان و همه فرهنگیان گرانقدر و خانواده هایی که برای آینده فرزندانشان به مدارس چشم دوخته اند، گفت: بی تردید بهروزی یک ملت در سایه خرد و علم حاصل می شود.

رییس جمهور با بیان اینکه علم چیزی جز انباشت تجربیات و خرد نیست، افزود: همه ما باید برای آینده ایران در مدارس تلاش کنیم.

رییس جمهور با بیان اینکه مدرسه اولین محیطی است که انسان به جامعه واقعی نزدیک شده و با واقعیات اجتماعی آشنا می شود، تصریح کرد: در مدرسه دانش آموزان خود را در کنار همسن و سالان خود و نیز مواجه با مطالبات،‌ نیازها و عواطف گوناگون می یابند و برای اولین بار تنوع انسان ها و نیازها را تجربه می کنند.

بقیه در ادامه مطلب