مجتمع آموزشی پرورشی شهیدسیدمصطفی خمینی( ره )

دراینجا سعی برآن است ارتباط بهتر وبیشتری بین اعضا و زیرمجموعه های مجتمع شهیدسیدمصطفی خمینی برقرار گردد(( توجه : اگر روی کلمه ادامه مطلب،راست کلیک کنید وگزینه1-در مرورگر فایر فاکس open link in new tab یا 2- open in new tab درمرورگر اینترنت اکسپلورر راانتخاب کنید،صفحه جدیدی به زبانه های صفحه ای که در آن هستید اضافه می شود. این روش برای جلوگیری از بارگزاری صفحات تکراری مفیداست.چندین صفحه راباهم خواهید داشت و می توانیدبراحتی بین تب ها یا زبانه ها جابجا شوید.

ارزشیابی توصیفی چیست؟
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ٥:٠٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

از 6 واحد آموزشی مجتمع4 واحد ابتدایی 2 الی 3 سال است که از ارزشیابی توصیفی استفاده می کنند.یعنی پایه های اول تا سوم تحت نظام توصیفی درآمده اند.

 ادامه مطلب =>


 
 
برگزاری مسابقات واحدهای آموزشی ابتدایی مرحله شهرستان
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

  پیشاپیش فرارسیدن هفته معلم را به همه همکاران دلسوز و زحمتکش تبریک می گوییم و آرزوی سلامت و بهروزی برای همه عزیزان فرهنگی داریم.

 روز چهارشنبه ٩٠/٢/٧  آموزشگاه ابتدایی شهید طالعی براک میزبان برگزاری مرحله اول مسابقات قرآن شهرستان لارستان بود. آموزشگاه ابتدایی شهید طالعی براک زیرمجموعه مجتمع آموزشی پرورشی شهید مصطفی خمینی (ره) می باشد . به معاونت آقای ندیمی و همکاری آموزگاران محترم ،همچنین مدیر مجتمع و دیگر فرهنگیان زحمتکش که در برگزاری این مسابقات کمال همکاری را داشتند، به بهترین وجه این مسابقات برگزار گردید.

 عکس و مطالب بیشتر در >> ادامه مطلب


 
 
آیا واقعاً این روایت درست است؟
نویسنده : رضاجعفرپور - ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳٩٠
 

تاکنون حتماً زیاد شنیده اید که عقد پسرعمو و دختر عمو (یا پسر خاله با دخترخاله و خلاصه ازدواج فامیلی) در آسمان بسته شده است ! ولی درهرکتاب حدیث و روایت که بگردید چنین چیزی یافت نخواهیدکرد! بلکه برعکس در نکوهش آن بخاطر کم هوش شدن فرزندان و بیماری های ژنتیکی حدیث فراوان است.

درفرهنگ غربی ازدواج بین فرزندان خواهربرادر نیز همانند ازدواج خواهربرادر شمرده میشود.

برای دانستن بیشترادامه مطلب رابخوانید